Používame súbory cookie k analýze návštevnosti a aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne.
Automatické žalúzie
Vďaka moderným trendom a technológiám, ktoré vstupujú na trh, si môžeme každodenný život zjednodušiť a zrýchliť. Medzi veľmi obľúbené trendy, ktoré sa dostali na trh v oblasti bývania sa radia aj automatické žalúzie.

Automatické žalúzie patria medzi výrobky, ktoré majú hneď dve funkcie. Okrem praktickej funkcie plnia aj dizajnovú a estetickú. Vďaka nim váš dom ožije, bude vyzerať moderne a nadčasovo. 

Tento druh žalúzií sa ovláda pomocou jedného jediného prístroja. Môže to byť napríklad váš smartfón či tablet, do ktorého si nainštalujete aplikáciu. Vďaka nej tak môžete pustiť dovnútra len toľko svetla, koľko chcete a samozrejme, môžete to urobiť bez toho, aby ste sa vôbec postavili a prišli k oknu. 

Výhodou však je aj to, že pri týchto žalúziách sa dá nastaviť, aby sa automaticky samé otvárali alebo zatvárali. Fungujú na princípe slnečného čidla, ktoré ich automaticky spustí a ochráni vás pred slnečnými lúčmi, ktoré by mohli prehrievať Váš dom. Inteligentný dom takto vie ušetriť nemalé peniaze na chladení v lete a naopak vyhriať Váš dom slnkom v zime.

Ak sa rozhodujete a chcete investovať peniaze do najnovších technológií, určite by ste mali staviť na automatické žalúzie napojené na centrálny inteligentný systém, ktoré nielen že dobre vyzerajú, ale šetria aj Vaše peniaze za energie.