Používame súbory cookie k analýze návštevnosti a aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne.
03_ Prepočítame Váš projekt
Úpravy, ktoré v dome spravíte aj nepatrné posunutie priečky o 10cm, alebo posunutie okna, spravia zásadný rozdiel v energetickej vyváženosti celého domu. Systém vykurovania a chladenia sa musí nanovo navrhnúť a prepočítať. U nás máte túto službu zdarma.

 

Poznáte efekt motýlich krídel? Rovnaké je to aj pri výstavbe domu. Mnoho staviteľov sa nazdáva, že malé zmeny nemajú vplyv na výsledok. Je to omyl. Pretože technické vybavenie domu je vždy navrhnuté pre konkrétny projekt. Inak by ste mohli pri podlahovom kúrení vytvoriť okruhy ako sa Vám zapáči. Okrem mnohých údajov od umiestnenia okien, hrúbky stien. zateplenia musíte počítať aj so vzdialenosťou technickej miestnosti, členenie priestorov na zóny a podobne.

 

Žiadny projekt nie je identický. Už zmena kuchynskej linky pretvára celé vykurovanie v obývačkovej zóne. 

 

Preto Vás v projekte necháme "tvoriť" a na záver prispôsobíme dom podľa nového členenia priestoru. Dobre nastavený dom Vám dokáže vrátiť nemalé peniaze pri jeho prevádzke a ušetrí aj nemálo starostí pri nastavení energetickej efektívnosti a inteligentného domu.