Používame súbory cookie k analýze návštevnosti a aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne.
Štandard

Pre domy SUNHOUSE sme vybrali svedomito dodávateľov s ktorými máme mnohoročné skúsenosti. Naším cieľom je, aby bol dom od spoločnosti SUNHOUSE originálom svojich majiteľov. Každú časť domu konzultujeme na materiálových vzorkovníkoch a realizovaných stavbách, aby sme zohľadnili Vaše požiadavky a individuálny štýl. Neobmedzujte sa a navrhnite si svoj vlastný SUNHOUSE.

 

 

 

Katalóg štandardov
Materiály
VELUX
Pre Naše domy sme zvolili najspoľahlivejšieho partnera v segmente. Dánska spoločnosť VELUX je lídrom vo výrobe a vývoji strešných okien, svetlíkov a svetlovodov. Historická tradícia a mnohoročné skúsenosti sú zárukou kvality a spokojnosti. Svetlovod je ideálne umiestniť v chodbe - získate tak množstvo najzravšieho svetla počas celého dňa úplne zadarmo. Pre viac informácií Nás neváhajte kontaktovať.